Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zabudowy wnęk Warszawa AP Mebel

46311
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Firma: apmebel
Powiat: m. Warszawa
   
dodano: 2019.08.16
ważne do: 2019.11.14
wyświetleń: 49

Szczegóły oferty:

Robimy meble na wymiar. W odpowiedzi na Twoje potrzeby i zgodnie z wymiarami Twojej przestrzeni. Zamów meble do kuchni, biura albo zbuduj szafę we wnęce. Nie ograniczają nas żadne standardy wymiarów, dlatego pomożemy Ci urządzić całe wnętrze. Meble montujemy na terenie Warszawy i okolic.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i projektu. Każdy etap produkcji jest przez nas pieczołowicie nadzorowany, tak, by zagwarantować najlepszą jakość. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały okres realizacji zamówienia oraz w ramach gwarancji.

Realizujemy usługę kompleksowo, od projektu, produkcji i montażu mebli, przez instalację oświetlenia w szafkach, aż po podłączenie sprzętu AGD. Zabiegamy o estetykę naszych projektów, dlatego wszystko to, co należy by było niewidoczne z zewnątrz zabudowujemy blendami dopasowanymi do frontów mebli. Podszafkowe lampy LED montujemy we frezowanych kanałach na spodzie szafek.
Nasza oferta jest szeroka i zawiera:

- meble kuchenne na wymiar
- meble do salonu
- szafy na wymiar, w tym także wnękowe
- meble łazienkowe
- meble pokojowe
- garderoby na wymiar
- szafy przesuwne
- zabudowy wnęk

Dbamy o Twój czas, albowiem wiemy, że w urządzaniu wnętrz jest on niezwykle cenny. Dowiedz się, w jaki sposób możesz złożyć zamówienie. Skorzystaj z formularza, w którym określisz, czego potrzebujesz oraz podasz informacje istotne do końcowej wyceny. Jeżeli pojawią się jakieś pytania, nie czekaj i skontaktuj z nami.
Projektant przyjedzie wymierzyć wnętrze, następnie zaproponuje projekt, a po Twojej ostatecznej akceptacji, ruszamy z przygotowaniem i montażem zabudowy. Pomożemy Ci dostosować odpowiednie urządzenia AGD i bezpiecznie je podłączymy.

Kontakt:
Zabudowy wnęk Warszawa AP Mebel
Karasia 8, 05-552 Mroków
Telefon: (+48) 604 162 357
Mail: biuro@apmebel.com.pl
https://www.apmebel.com.pl/zabudowy-wnek/

Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!